Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
03.01.2009 10:34 - За най-малките, с пролетна надежда....
Автор: gothic Категория: Изкуство   
Прочетен: 2050 Коментари: 4 Гласове:
0



Лястовичка 

Аз съм, аз съм,
погледни ме;
като лани
посрещни ме!

Дълъг път
съм вървяла
и от път съм
отмаляла.

Ала нося
дар чудесен:
мила пролет,
сладка песен.

Стоян Дринов


Тагове:   Надежда,   най,   Малките,


Гласувай:
0



Следващ постинг
Предишен постинг

1. feq - Гот,
03.01.2009 11:03
едно мъничко бебче,
бяло като хлебче...
да ти донесе новата година:)))
цитирай
2. gothic - Божа работа....
03.01.2009 12:37
Божа работа....
цитирай
3. krotalka - Размечтах се за пролет...
03.01.2009 13:09
Искам да е топлооооооо!
цитирай
4. gothic - Ще бъде...април месец ;)
03.01.2009 13:40
Ще бъде...април месец ;)
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: gothic
Категория: Музика
Прочетен: 17402604
Постинги: 12171
Коментари: 12481
Гласове: 42853
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930